Rooster

Het actuele rooster voor de komende week vind je hieronder en in de app. Door te klikken op de icoontjes selecteer je jouw favoriete sporten.

 

Feestdagen

Tijdens officiële feestdagen zijn wij gesloten. De eerstvolgende feestdagen zijn:

  • Maandag 25 en dinsdag 26 december: Kerst
  • Zondag 31 december: Oudejaarsdag 

 

Studentensport

Tijdens schoolvakanties is er geen studentensport. Kijk voor aangepaste openingstijden ook op Studentensport.

 

  • Filter op:
  • Zwemmen
  • Fitness
  • Studentensport
  • Klimmen
  • Maandag

    07:30
    09:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    08:00
    08:45
    AquamoveInstructiebad
    09:30
    10:30
    BBBZ0.24
    09:30
    10:30
    Fifty fit gymTherapiebad
    10:30
    11:30
    Ouder en kindTherapiebad
    11:30
    21:30
    Vrij fitnessen Fitness centrum
    11:30
    13:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    12:00
    12:45
    SynrgyFitness centrum
    12:45
    13:30
    Fifty fitInstructiebad
    14:00
    14:30
    BuikspierkwartierFitness centrum
    16:30
    21:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    17:00
    17:45
    Synrgy 360Fitness centrum
    17:30
    21:00
    KlimmenKlimhal
    18:00
    19:00
    Power FitZ0.02
    19:00
    20:00
    BootcampBuiten
    19:30
    20:15
    AquarobicsInstructiebad
    20:00
    20:45
    SynrgyFitness centrum
    20:15
    21:15
    ZumbaZ0.02
    20:30
    21:15
    Trim en gezondWedstrijdbad
    20:30
    21:15
    AquarobicsInstructiebad
  • Dinsdag

    07:30
    09:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    08:00
    21:30
    Vrij fitnessen Fitness centrum
    08:00
    08:45
    Aquamove Instructiebad
    10:00
    10:45
    SynrgyFitness centrum
    11:30
    12:15
    Borstcrawl trainingWedstrijdbad
    11:30
    13:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    12:00
    12:45
    SynrgyFitness centrum
    14:00
    14:30
    BuikspierkwartierFitness centrum
    16:30
    17:30
    YogaZ0.02
    16:30
    21:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    17:00
    17:45
    SynrgyFitness centrum
    17:30
    21:00
    KlimmenKlimhal
    17:30
    18:30
    BadmintonZaal 10/11
    18:00
    19:00
    PilatesZ0.02
    18:00
    19:30
    CircusZaal 1
    18:30
    20:00
    VolleybalZaal 10/11
    19:00
    20:30
    Trampoline springen / turnenZaal 8
    19:00
    20:00
    Gladiator workoutZ0.02
    19:45
    20:30
    AquarobicsInstructiebad
    20:00
    20:45
    SynrgyFitness centrum
    20:00
    21:00
    BRN workoutZ0.02
    20:00
    21:30
    ZaalvoetbalZaal 10/11
    20:00
    21:30
    CapoeiraDojo
    20:30
    21:15
    PilatesTherapiebad
  • Woensdag

    07:30
    09:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    08:00
    21:30
    Vrij fitnessen Fitness centrum
    08:00
    08:45
    Aquamove Instructiebad
    10:00
    10:45
    SynrgyFitness centrum
    11:30
    13:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    12:00
    12:45
    SynrgyFitness centrum
    12:30
    13:15
    Aquamove Instructiebad
    14:00
    14:30
    BuikspierkwartierFitness centrum
    16:30
    21:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    17:00
    17:45
    SynrgyFitness centrum
    18:00
    19:00
    BasketbalZaal 1
    18:00
    19:00
    UnihockeyZaal 10/11
    18:00
    19:00
    ZumbaZ0.02
    19:00
    20:00
    ZumbaZ0.02
    19:30
    20:15
    Borstcrawl trainingWedstrijdbad
    19:30
    20:15
    AquarobicsInstructiebad
    20:00
    20:45
    Synrgy 360Fitness centrum
    20:30
    21:15
    Aquamove Instructiebad
    21:00
    22:00
    VolleybalZaal 10/11
  • Donderdag

    07:30
    08:15
    Borstcrawl trainingWedstrijdbad
    07:30
    09:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    08:00
    08:45
    Trim zwemmenInstructiebad
    09:30
    10:30
    Fifty fit gymTherapiebad
    10:30
    11:30
    Ouder en kindTherapiebad
    11:30
    21:30
    Vrij fitnessen Fitness centrum
    11:30
    13:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    12:00
    12:45
    SynrgyFitness centrum
    12:30
    13:15
    Fifty FitInstructiebad
    14:00
    14:30
    BuikspierkwartierFitness centrum
    16:30
    21:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    17:00
    17:45
    SynrgyFitness centrum
    17:30
    21:00
    KlimmenKlimhal
    17:30
    18:30
    UnihockeyZaal 10/11
    18:00
    19:00
    Total WorkoutZ0.02
    18:00
    18:45
    PilatesTherapiebad
    18:30
    20:00
    KickboksenZaal 1
    19:00
    20:00
    PilatesZ0.02
    19:30
    20:15
    AquarobicsInstructiebad
    19:30
    21:00
    VolleybalZaal 10/11
    20:00
    21:30
    DodgeballZaal 1
    20:00
    20:45
    SynrgyFitness centrum
    20:30
    21:15
    Zwanger en fitTherapiebad
  • Vrijdag

    07:30
    09:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    08:00
    08:45
    Aquamove Instructiebad
    08:00
    21:30
    Vrij fitnessen Fitness centrum
    10:00
    10:30
    Ouder en kindTherapiebad
    10:00
    10:45
    SynrgyFitness centrum
    11:30
    13:30
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    12:00
    12:45
    SynrgyFitness centrum
    12:30
    13:15
    Aquamove Instructiebad
    14:00
    14:30
    BuikspierkwartierFitness centrum
    17:00
    17:45
    SynrgyFitness centrum
    20:00
    20:45
    SynrgyFitness centrum
  • Zaterdag

    09:00
    15:00
    Vrij fitnessen Fitness centrum
    10:00
    10:45
    SynrgyFitness centrum
    12:00
    12:45
    SynrgyFitness centrum
    12:00
    16:00
    BanenzwemmenWedstrijdbad
    12:30
    14:30
    Vrij zwemmenTherapiebad
    14:00
    14:30
    BuikspierkwartierFitness centrum
  • Zondag

    09:00
    13:00
    Banenzwemmen Wedstrijdbad
    09:00
    13:00
    Vrij fitnessen Fitness centrum
    10:00
    10:45
    SynrgyFitness centrum
    11:00
    13:00
    Vrij zwemmenWedstrijdbad
    12:00
    12:45
    SynrgyFitness centrum